menu

Nowa generacja Audi A8 w filmie "Spider-Man: powrót do domu"

14.06.2017, godz. 11:37
Spider Man
"Spider-Man: powrót do domu" foto: Audi

Audi lubi zaskakiwać. Niedawno na kinowych ekranach mogliśmy zobaczyć w produkcji "Obcy: Przymierze" kosmiczny łazik Audi lunar quattro, a już niebawem w filmie "Spider-Man: powrót do domu" pojawi się inny pojazd spod znaku czterech pierścieni. Żeby było ciekawiej, w tej hollywoodzkiej produkcji oficjalny debiut zaliczy czwarta generacja Audi A8.

Nowe Audi A8, jeszcze przed oficjalną premierą światową, która odbędzie się 11 lipca, zaliczy debiut na srebrnym ekranie. Flagowy model koncernu z Ingolstadt wystąpi gościnnie w hicie wytwórni Marvel "Spider-Man: powrót do domu". Fani tej filmowej serii będą pierwszymi, którzy na własne oczy zobaczą nowego, luksusowego sedana podczas premiery filmu 28 czerwca w Los Angeles.

Więcej o Audi A8: Auto pojedzie do 160 km/h z wyłączonym silnikiem

Tom Holland, grający w filmie Petera Parkera, jest wożony nowym Audi A8 L przez Happy Hogana (Jon Favreau). Filmowe ujęcia z udziałem samochodu ukazują stylistykę przodu i boków. Oprócz tego, widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie jak funkcjonują innowacyjne rozwiązania spod znaku czterech pierścieni, np. autonomiczne prowadzenie auta w korku. W jednej ze scen, Happy prowadzący Audi A8 L zdejmuje ręce z kierownicy, a samochód sam zaczyna skręcać. Audi A8 przejmuje zadanie prowadzenia wtedy, gdy włączony jest system Audi AI Staupilot (pilot jazdy w korkach).

Obok nowego Audi A8 pojawią się w filmie jeszcze dwa inne samochody spod znaku czterech pierścieni. Ekranowy bohater Tony Stark będzie poruszać się Audi R8 V10 Spyder, a sam Peter Parker pokaże się za kierownicą Audi TTS Roadster.

Polska premiera kinowa filmu "Spider-Man: powrót do domu" zaplanowana jest na14 lipca.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ W SUPERAUTO